25.3.2016. 22:18
2
BiH savladala Luksemburg, Pjanić iz slobodnjaka za 3:0
U prijateljskom meču fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine je protiv ekipe Luksemburga slavila rezultatom 0:3.
Sva tri gola nađi momci su dali u drugom poluvremenu. Uz dosta muke je naša selekcija stigla do pobjede protiv tvrde reprezentacije Luksemburga.

Prvo poluvrijeme je pokušajem iz slobodnog udarca završio Ervin Zukanović, no na odmor ipak  otišlo s 0:0.

U drugom poluvremenu u 73. minuti slomljen je otpor Luksemburga. Ubacivanje Sušića u vlastitu mrežu šalje Chanot za prednost Zmajeva od 1:0.

Samo dvije minute kasnije novi gol u mreži domaće reprezentacije. Džeko je nakon lijepe akcije šutirao, lopta pogađa Đurića u petu, te odlazi u mrežu za prednost od 2:0.

Miralem Pjanić iz slobodnjaka postavlja konačnih 3:0 u nadoknadi.