2.11.2016. 22:56
0
Rezultati Lige prvaka: Juventus i Lyon remizirali, Sevilla i Dinamo igrali 4:0
Kompletirano je 4. kolo grupne faze Lige prvaka utakmicama u grupama E, F, G i H .
Grupa E

Monaco - CSKA 3:0

U 13. minuti mrežu gostiju iz Moskve je zatresao Germain. U 29. minuti prednost Kneževa je udvostručio Falcao, a Kolumbijac je svoj drugi pogodak upisao u 41. minuti susreta za konačnih 3:0.

Tottenham - Bayer Leverkusen 0:1
U 65. minui susreta gosti su poveli. Kampl je donio tri boda gostima iz Leverkusena.

Grupa F

Borussia Dortmund - Sporting 1:0

U 12. minuti Ginter je ubacio loptu, a Ramos glavom pogađa gornji desni ugao Rui Patricijevog gola.

Legia - Real Madrid 3:3

Već u prvoj minuti Bale je pogodio. U 35. minuti je Bale asistirao Benzemi za 2:0. Do kraja poluvremena Odjidja-Ofoe je u 40. minuti pogodio za 1:2, što je bio rezultat prvog poluvremena. Legija je izjednačila u 58. minuti kada je Radović matirao Navasa.
U 83. minuti nakon jednog kontranapada Moulin postiže pogodak sa dvadesetak metara za vodstvo poljske ekipe 3:2. Real je ipak uspio brzo izjednačiti preko Kovačića u 85. minuti.

Grupa G

Kopenhagen - Leicester City 0:0

Porto - Club Brugge 1:0

Portugalci su kod kuće golom Silve u 37. minuti savladali Brugge.

Grupa H

Sevilla - Dinamo Zagreb 4:0

Sevilla je golovima Vietta (31'), Escudera (66'), N'Zonzija (80') i Ben Yeddera (87') ubjedljivo slavila protiv Dinama iz Zagreba (4:0).

Juventus - Lyon 1:1

Stara dama je povela golom HIguaina iz penala u 13. minuti, a konačnih 1:1 donio je Tolisso u 85. minuti.