3.11.2016. 23:06
0
Rezultati Evropske lige: Fiorentina i Liberec igrali 3:0, Southampton bolji od Intera
Završeno je četvrto kolo Evropske lige utakmicama u grupama J, K i L .
Grupa J

PAOK - Qarabag 0:1
Odlučujući gol pao je u 69. minuti kada je Michel realizovao jedini udarac gostiju na meču.

Fiorentina - Liberec 3:0
Iličić je nakon pola sata igre iz penala doveo domaćina u vodstvo, a potom je Kalinić u 43. minuti pogodio za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Cristoforo u 73. minuti.

Grupa K

Sparta Prag - Hapoel Beer-Sheva 2:0
U 23. minuti izraelski reprezentativac Bitton je pogodio vlastitu mrežu, a u 38. minuti Lafata je pogodio za 2:0.

Southampton - Inter 2:1
Gosti su poveli u 33. minuti kada je pogodio Icardi. Sveci su do poravnanja došli u 64. minuti kada je Van Dijk pogodio za 1:1, a samo šest minuta kasnije Nagatomo je postigao autogol.

Grupa L

Zurich - Steaua Bukurešt 0:0

Villarreal - Osmanlispor 1:2

Gosti su poveli u 8. minuti kada je pogodio Webo. Na samom početku drugog poluvremena došlo je do izjednačenja, a strijelac je bio Hernandez u 48. minuti. Tri boda gostima iz Turske donio je rezervista Rusescu u 75. minuti susreta.