25.3.2017. 21:30
0
Nevjerovatna utakmica u Engleskoj: Gubili 3:0 u 87. minuti, pa uspjeli izboriti bod
Nevjerovatna utakmica u engleskoj Ligi 2, odnosno 4. rangu takmičenja na piramidi engleskog fudbala.

Igrali su Exeter i Yeovil, a nakon prvog poluvremena je bilo 0:0, piše N1.

Sve je izgledalo kao da će biti nezanimljivo, a onda je Zoko doveo goste u prednost od 1:0 u 62. minutu. Samo 8 minuta kasnije, Harrison je postigao gol za 2:0, da bi Lacey doneo prednost gostima od 3:0 u 78. minuti.

Branili su se gosti, branili, sve do 88. minute kada je Wheeler uspio da smanji na 3:1.

Igrao se prvi minut nadoknade kada je Brown donio nadu domaćima, a onda je Reid u drugom minutu nadoknade uspio da pogodi za 3:3, prenosi N1.