28.3.2017. 19:55
0
Zmajevi savladali Albaniju
Repezentacija BiH zabilježila je pobjedu u prijateljskom susretu protiv Albanije. Izabranici selektora Mehemeda Baždarevića na kraju su slavili rezultatom 2:1.

Strijelci za naš nacionalni tim bili su Edin Džeko u 7. i Senad Lulić u 43. minuti susreta.

Utakmica je našem selektoru poslužila da isproba neke nove igrače. Posebno su se istakli Kenan Kodro i Rade Krunić koji su imali velike zasluge kod postizanja golova naše reprezentacije.

U drugom poluvremenu Albanija je preko Balaja u 69. minuti uspjela samo ublažiti poraz.
Do kraja meča rezultat se nije mijenjao.

Novinar: Admir Oručević