17.5.2017. 22:48
0
Fudbaleri Real Madrida savladali Celtu Vigo sa 4:1
Fudbaleri Real Madrida savladali su u gostima Celtu Vigo sa 4:1 u zaostaloj utakmici 21. kola španske La Lige.

Kraljevski klub je do prednosti stigao u desetoj minuti utakmice kada je mrežu Celte zatresao Cristiano Ronaldo. Na samom početku drugog poluvremena Isco je sjajno asistirao, a Ronaldo je ponovo savladao golmana domaćih za 0:2.

U 69. minuti Celta je uspjela da se vrati u meč jer je Guidetti smanjio na 1:2.

U sljedećem napadu kraljevski klub je ponovo postigao gol, a u listu strijelaca upisao se Karim Benzema. Konačan rezultat u samom finišu utakmice postavio je Kroos koji je pogodio za 1:4.