5.8.2017. 19:50
0
Radnik slavio protiv aktuelnog prvaka Zrinjskog
Nogometaši Radnika pobijedili su danas u Bijeljini ekipu Zrinjskog sa 2:1 u meču trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Radniku je uspio aktuelnom prvaku BiH nanijeti prvi poraz u sezoni i sa nova tri boda preuzeti lidersku poziciju na tabeli.

Tim iz Bijeljine je poveo u 45. minuti golom Srećkovića, a izjednačio je Barišić u 59. minuti. Pobjedu Radniku donio je Glišić u 84. minuti iz penala.

U prvoj utakmici trećeg kola Široki Brijeg je u petak pobijedio Čelik sa 4:0.

Željezničar večeras dočekuje Vitez, dok su u nedjelju igraju preostala tri meča.