9.10.2017. 22:41
0
Srbija ide u Rusiju
Reprezentacija Srbije je večeras savladala ekipu Gruzije rezultatom 1:0, te se plasirali na Svjetsko prvenstvo u Rusiji.

Iako je Srbija bila apsolutni favorit, ipak su se dosta namučili kako bi postigli pogodak.

Gruzija je čak nekoliko puta imala priliku da stgine do pogotka, Srbija je također imala nekoliko šansi, no na pauzu se otišlo pri rezultatu od 0:0.

U nastavku utakmice, tek u 74. minuti Srbi su slomili otpor Gruzijcima, strijelac je bio Prijović, a asistent Mitrović.

Srbija je ove kvalifikacije završila na prvom mjestu sa 21 bodom, dok u baraž ide Republika Irska, koja je večeras savladala Wales u direktnom obračunu.