18.3.2018. 22:53
0
Četiri gola Ronalda u pobjedi Reala
U okviru 29. kola La Lige Real Madrid je pobijedio na Santiago Bernabeu ekipu Girone rezultatom 6:3.

U 11. minuti je Ronaldo pogodio na asistenciju Kroosa.

Ronaldu je poništen gol zbog ofsajda polovinom prvog poluvremena , a Girona je izjednačila nakon što je Stuani pogodio na asistenciju Noguea.

U drugoj minuti nastavka bilo je 2:1, Ronaldo je donio novo vodstvo Realu.

Lucas je pogodio na asistenciju Ronalda , a Portugalac u 64. minuti kompletira hat-trick.

No, tri minute kasnije Stuani smanjuje na 4:2. Četiri minute prije kraja meča Bale je iskoristio dodavanje Modrića za velikih 5:2.

Juanpe je smanjio na 5:3, a onda je Ronaldo svojim četvrtim golom postavio konačan rezultat.