16.9.2018. 15:08
0
Roma posrće, Chievo odnio bod
Fudbaleri Rome i Chieva remizirali su 2:2 u prvom meču današnjeg programa četvrtog kola Serije A.

Podjela bodova na Olimpiku, a može se reći da je domaći tim prosuo pobjedu nakon odličnog prvog poluvremena.

Vučica je golovima El Shaarawya i Krisantea stigla do 2:0 poslije pola sata meča. Imali su domaći nekoliko dobrih pokušaja uz dva gola, El Shaarawy je u 44. minutu bio u odličnoj poziciji, ali je glavom šutirao preko gola.

Kijevo je u nekoliko navrata prvog dijela bio opasan, a u nastavku gost je bio konkretan.

Već u 52. minutu Valter Birsa je vratio nadu preciznim udarcem za 2:1.

Drama je ostavljena za finiš. U 82. minutu velika šansa Edina Džeke da potvrdi trijumf, ali dosta traljava završnica.

Samo minut kasnije potpini šok. Stepinski je pogodio za 2:2.

Roma je nakon toga krenula na sve ili ništa. El Shaarawy i Džeko su bili blizu gola, međutim Rimljani su kažnjeni za loše drugo poluvrijeme, prenosi CDM.

Vučica je nastavila sa lošim igrama na startu sezone. U četiri kola samo pobjeda uz dva remija i poraz, loš je učinak za tim koji je uložio veliki novac ovog ljeta.