2.3.2019. 22:46
0
Rakitić za pobjedu Barcelone u El Clasicu
U 26. kolu španske La Lige Barcelona je slavila protiv Real Madrida rezultatom od 1:0.

Nakon pobjede u polufinalu Kupa kralja, Barcelona je i u ligi slavila protiv Reala.

Na početku utakmice, obje ekipe su imale nekoliko šansi za pogodak, no do promjene rezultata nije dolazilo do 26. minute. Strijelac ovog gola bio je Ivan Rakitić, dok je asistenciju upisao Sergi Roberto.

Do kraja poluvremena, Messi je imao dobru šansu iz slobodnjaka, no lopta je otišla malo iznad gola.
U nastavku utakmice, Real je preko Viniciusa mogao do preokreta, no Barcina odbrana je bila dobro postavljena.

Do kraja utakmice, bilo je još nekoliko prilika, no Barcelona je uspjela zadržati prednost, te ostvariti još jednu pobjedu u El Clasicu.

Treba spomenuti da je ovo Barceloni treća pobjeda u El Clasicu na Santiago Bernabeu.