20.9.2020. 22:53
0
U blijedom izdanju i bez golova: Sociedad i Madrid podijelili bodove
Fudbaleri Real Madrida večeras su odigrali utakmicu bez golova na gostovanju kod Real Sociedada u meču 2. kola La Lige.

Prva velika prilika zabilježena je pred ogolom gostiju u 44. minuti kada je šansu imao Isak koji je izašao sam ispred golmana koji je odbranio njegov udarac.

Na otvaranju drugog poluvremena prvu priliku imao je Real Sociedad, ali je pokušaj Barrenetxeaje bio neprecizan.

Real Madrid je prvu ozbiljniju šansu stvorio u 62. minuti kada je priliku imao Karim Benzema, ali je nije iskoristio pa je rezultat ostao 0:0.