14.9.2024. 16:52
0
Demirović dominira: Postigao je još jedan gol za Stuttgart i donio vodstvo "Švabama"
U toku je susret Bundeslige između Borussije Monchengladbach i Stuttgarta.

Sjajni reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermedin Demirović postigao je dva gola u četiri minute za Švabe, koje vode u Gladbachu sa 2:1.

Undav je u 21. minutu doveo Stuttgart u prednost, a na 1:1 izjendačio je Plea u 27. minuti, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku, tačnije u 57. minuti, Demirović je sjajno pogodio za novo vodstvo gostiju iz Stuttgarta.

Samo četiri minute kasnije, Demirović je postigao i svoj drugi gol i rezervisao nagradu za igrača utakmice.