6.12.2017. 9:11
0
Nurkić povrijedio skočni zglob
Bosanskohercegovački košakaš Jusuf Nurkić povrijedio je skočni zglob u sinoćnjem meču Portlanda i Washingtona, u kojem su gosti slavili sa 106:92.
Centar Portlanda  povrijedio se u posljednjoj četvrtini i šest minuta prije kraja napustio utakmicu.

Prvi pregledi nisu pokazali da je Nurkić teže povrijeđen i da je u pitanju istegnuće.

U porazu Portlanda  bh. centar je pružio još jednu dobru partiju.  Za 28 minuta igre postigao je 15 poena uz devet skokova, dvije asistencije i tri blokade.

Portland se u narednom meču u subotu sastaje s Houstonom, a nastup Nurkića je pod znakom pitanja.