6.10.2019. 22:43
Higuain riješio derbi između Intera i Juventusa
U velikom derbiju Serije A, nogometaši Juventusa pobijedili su na Giuseppe Meazzi ekipu Intera rezultatom 2:1.

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić je već u četvrtoj minuti lijepo uposlio Dybalu, koji preciznim udarcem dovodi goste u vodstvo.

U 17. minuti De Ligt je igrao rukom, a sudija Rocchi je nakon konsultacije VAR-a dosudio penal. Siguran s bijele tačke bio je Martinez.

Prvo poluvrijeme je okončano rezultatom 1:1.

Utakmica je bila riješena deset minuta prije kraja susreta. Rezervista Higuain, koji je u igru ušao u 62. minuti umjesto Bernardeschija, postavio je konačnih 1:2 nakon asistencije Bentancura.