22.10.2019. 22:54
Manchester City ubjedljiv protiv Atalante: Sterling za 11 minuta zabio hat-trick
Nogometaši Manchester Citya ubjedljivo su nadigrali ekipu Atalante pobjedivši 5:1 su ekipu u okviru 3. kola Lige prvaka.

Atalanta nakon dva kola je imala dva poraza, Dinamo je odigrao 2:2 u Ukrajini protiv Šahtara pa bi im itekako odgovarala Cityjeva pobjeda u ovom susretu.

U 28. minuti uslijedio je šok na Etihadu kada je Atalanta golom malinovskog povela sa 1:0.
Nije dugo trajalo slavlje Atalante. Aguero je u 34. minuti izjednačio na 1:1, a četiri minuta kasnije Aguero je pogodio iz penala i donio Cityu vodstvo od 2:1.

Za 3:1 pogađa Sterling u 58. minuti, a onda su uslijedila i još dva njegova gola (64. i 69. minuta).