15.2.2020. 22:38
Ni pogodak Džeke nije ih mogao spasiti: Roma upisala treći uzastopni poraz
U okviru 24. kola Serije A snage su odmjerili Atalanta i Roma, a utakmica je završena rezultatom 2:1.

Utakmica se igrala na Atleti Azzurri d'Italia stadionu, a prvi gol postigao je Edin  Džeko i to u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Nakon što je Edin Džeko u 45. minuti postigao pogodak za vodstvo Rome, Atalanta je nakon 14 minuta u nastavku preokrenula i povela  2:1.

Izjednačujući pogodak postigao je Polomino u 50. minuti, a zatim je Mario Pašalić u 59. minuti postigao pogodak za 2:1.

Atalanta je do kraja utakmce bez većih problema uspjela sačuvati prednost.