22.2.2020. 16:22
Velež savladao Zvijezdu u Vrapčićima
Nogometaši Veleža odnijeli su pobjedu nad Zvijezdom 09 u 20. kolu Premijer Lige BiH u Vrapčićima rezultatom 2:0.
Veležu je vodstvo donio Brandao u 23. minuti, pogodivši rutinski za 1:0 nakon sjajne asistenicje Fajića.

Drugo poluvrijeme počelo je inicijativom Veleža. Zvonić je nakon kornera imao šansu, ali nije bio dovoljno precizan.

U 58. minuti Velež je poveo sa 2:0, a strijelac gola koji je potvrdio pobjedu Rođenih je bio Vehabović.

Velež je tako nastavio svoj pobjednički niz, koji je sada povećan na tri uzastopne utakmice, dok je
Zvijezda doživjela četrnaesti poraz u sezoni i tako se opasno približila ispadanju iz Premijer Lige.