7.12.2023. 20:41
0
Sjajna forma Dala Varešanovića: Postigao novi pogodak za Rizespor
Fudbaleri Rizespora su u okviru Kupa Turske dočekali Bucaspor i pobijedili rezultatom 4:0, a u listu strijelaca se upišao i bh. fudbaler Dal Varešanović.

U trenutku ulaska Varešanovića u igru Rizespor je već vodio rezultatom 2:0, a oba gola je postigao Adolfo Gaich.

Našeg fudbalera je trener Ilhan Palut poslao u igru u 65. minuti, a samo pet minuta kasnije mu se on odužio sjajnim pogotkom.

Poslije jednog kornera, Varešanović je stajao na ivici šesnaesterca, a lopta je jednom odskočila prije nego što mu je perfektno pala na volej.

Protivničkom golmanu nije ostavio nikakve šanse da odbrani ovaj fenomenalni udarac.

Ovo je četvrti pogodak ove sezone za mladog Varešanovića, koji se odlično snalazi od odlaska u Tursku.

Do kraja je Gaich upotpunio svoj het-trik i Rizespor je osigurao svoj prolazak u Kupu Turske.