01.02.2025 10:47
0
MUP KS jučer je imao pune ruke posla: Iz saobraćaja isključili 13 pijanih vozača, četiri koja nisu imala položeno
MUP Kantona Sarajevo objavio je presjek aktivnosti tokom jučerašnjeg dana.

Kako su naveli sinoć u 22.55 sati policijski službenici PU Novi Grad uhapsili su Č.H., rođen 1977. godine u Sarajevu, na osnovu centralne potrage, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično djelo Teška krađa.

 

Uhapšeni je predat u prostorije za zadržavanje osoba lišenih slobode MUP-a Kantona Sarajevo.

 

"U toku proteklog dana, policijski službenici Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo, poduzimajući redovne mjere kontrole saobraćaja, podnijeli su 5 zahtjeva za pokretanje prekršajnog postupka, uručili su 1479 prekršajna naloga. Iz saobraćaja je isključeno 13 vozača zbog upravljanja motornim vozilom pod dejstvom alkohola, 4 lica prije sticanja prava na upravljanje motornim vozilom, 2 vozača za vrijeme trajanja zaštitne mjere zabrane upravljanja motornim vozilom, 2 vozila su isključena neregistrovana", naveli su.

0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.