Stevandić o paljevini Vukanovićevog automobila: "Smatram ga negativnom pojavom u RS-u koja širi laži i rijaliti priču, ali njegova bezbjednost je naša obaveza"
Predsjednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić osudio je paljevinu automobila u vlasništvu narodnog poslanika "Liste za pravdu i red" Nebojše Vukanovića i pozvao na hitno rasvjetljavanje ovog slučaja.
-Ko god je zapalio automobil poslaniku Vukanoviću uradio je to protiv interesa Republike Srpske i zato slučaj treba rasvijetliti iz svih uglova, a počinioca kazniti po zakonu, izjavio je Stevandić.
-Republika Srpska mora da bude sigurno društvo u kome niko ne smije uzimati pravdu ni nepravdu u svoje ruke. Nemam nikakve dodirne tačke sa Nebojšom Vukanovićem. Štaviše smatram ga negativnom pojavom koja u RS-u širi laži i rijaliti priču. Ali, njegova bezbjednost je naša obaveza. Svima je jasno da je ovaj akt uperen protiv Republike Srpske pa zato treba biti oprezan i uzeti u obzir sve mogućnosti, poručio je Stevandić.
Podsjetimo, nakon paljevine automobila ispred porodične kuće, oglasio se zastupnik u NSRS-u Nebojša Vukanović i za sve optužio Stevandića, Milorada Dodika i Radovana Viškovića.