12.04.2025 08:13
0
Na Olimpijskom bazenu Otoka snimljen gušter kako se "kupa"
Čitatelji portala Crna-Hronika snimili su guštere na Olimpijskom bazenu Otoka, što je izazvalo zabrinutost zbog higijenskih uslova na ovom javnom objektu. Ova situacija dodatno je skrenula pažnju na upravljanje bazenom, posebno nakon nedavnih odluka koje su izazvale negodovanje među korisnicima.

Postavlja se pitanje da li se uopšte brine o higijenskim uslovima JKP “Olimpijski bazen Otoka”?



Podsjećamo, direktor Olimpijskog bazena Otoka, Avdija Hasanović (NiP) donio je odluku o zabrani individualnih treninga za trenere bez ugovora s bazenom, što je posebno pogodilo djecu s poteškoćama u razvoju koja zahtijevaju specijalizirane treninge. Treneri su izrazili zabrinutost da ova odluka ugrožava inkluzivne sportske programe i onemogućava adekvatnu podršku djeci s posebnim potrebama.

Pored toga, roditelji su izrazili nezadovoljstvo zbog novih pravila koja ih prisiljavaju da djecu presvlače na recepciji bazena, umjesto u svlačionicama, što smatraju neprikladnim i neadekvatnim za malu djecu.

Ove situacije pokrenule su širu raspravu o prioritetima u upravljanju javnim sportskim objektima, posebno u kontekstu osiguravanja higijenskih standarda i inkluzivnosti za sve korisnike.

 
0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.