10.10.2025 21:47
0
Skelić se obrušio i na zeničkog muftiju: Kao gradski hodža je stekao novac za novi Audi i stan u novogradnji
Dženan Skelić, profesor psihologije na Univerzitetu u Zenici i kadar Trojke, odnosno SDP-a, žestoko je uvrijedio reisul-ulemu IZ u BiH, Husein-ef. Kavazovića, nazvavši ga "gov...."

Ipak, nakon uvrede, Skeliću to, očigledno, nije bilo dovoljno, pa je nastavio sa vrijeđanjem reisul-uleme.

U sarkastičnom tonu se izvinio cijeloj bh. javnosti jer je vrhovnog vjerskog poglavara muslimana u BiH nazvao pogrdnim imenom, a onda ga je potom opet nazvao "gov.....".

U drugom statusu ga je nazvao "lažnim reisom", te je kritikovao Univerzitet u Zenici što se oglasio saopćenjem i zaprijetio sankcijama prema njemu.

Skelić se obrušio i na muftiju zeničkog, Mevludina Dizdarevića, kojeg je optužio da mu je okačio "metu na glavu", te da mu sada ljudi zbog toga prijete.

"Tu metu mi je okačio čovjek koji je kao obični gradski hodža stekao odnekud novac za magisterij, doktorat, haman novog Audija, te stan u novogradnji najstrožega gradskog centra, a sve to od hodžinske crkavice. A ja i moj narod trpimo. Vjeruju da će me uplašiti. Ja vjerujem da će me Istina i Pravda sačuvati", napisao je Skelić o muftiji zeničkom.

(SM)

0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.