29.10.2025 11:40
0
Preminuo bh. privrednik Slobodan Golub, bio je vlasnik poznate firme
Slobodan Golub, ugledni derventski privrednik i društveni radnik, preminuo je jutros iznenada u 70. godini.

Golub je bio osnivač i vlasnik preduzeća „Metalac MBM“, koje se bavi izradom proizvoda od metala, a koje je od male zanatske radionice izraslo u velikog izvoznika.

Osim odličnih poslovnih rezultata, preduzeće se istaklo i usvajanjem i uvođenjem novih tehnologija, a 2020. godine dobilo je Velikogospojinsku povelja grada.

Golub je rođen 1956. godine u Kalenderovcima, a prije bavljenja biznisom, dvadesetak godina radio je kao profesor u srednjoj školi, prenosi Derventski list.

0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.