24.04.2025 10:43
0
Haris Džinović progovorio o razvodu: "To je vjerovatno cijena slave"
Pjevač Haris Džinović, nakon razvoda od modne kreatorke Meline Džinović, nastavio je da vrijedno radi i ne usporava tempo.

Ipak, nedavno je priznao da ga i dalje iznenađuje koliku je pažnju javnosti izazvao njihov razlaz.

“Pitajte me sve, ja ću vam reći bez dlake na jeziku. Mene to uopšte ne interesuje. Ne interesuje me slučaj Sergeja Trifunovića, kao ni moj. To nije skandal, to je jedan običan razvod, ne znam zašto ljudi prave dževu, toliko nije bilo dževe ni kad su se razveli Bred Pit i Anđelina Džoli, šta je sad to? Možda jesam bio najinteresantniji u tom trenutku, ali toliko pisanja? Vjerovatno to je cijena slave”, rekao je Haris ranije medijima.

Iako se u medijima već mjesecima govori o njegovom razvodu od supruge Meline, Haris je nedavno otkrio kako se on nosi sa tako velikom medijskom pažnjom.

“To za mene nije bila turbulencija, razvod nije turbulencija. Milijarde brakova je razvedeno, za mene je to normalna stvar. Neko neće sa nekim više da živi, šta sad, neće pa neće. Sve ima svoj vijek trajanja, ne gledam ja na to tragično”, rekao je Haris u emisiji “Bez filtera sa Sarom Miom” i dodao:

“Gledam da sve prođe što mirnije, da budu i jedna strana da kažem zadovoljna. Uvek će neko biti oštećen, ali Bože moj. Tako je kako jeste, samo neka je mirno”.

 
0
SHOWMAGAZINE
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.