05.05.2025 10:59
0
Al-Jaber u transferu od 4,6 miliona KM napušta Željezničar?
Abdulmalik Al-Jaber, veznjak Željezničara iz Saudijske Arabije, ovog ljeta mogao bi napustiti Grbavicu!

Kako javljaju izvori iz Sudijske Arabije za usluge sjajnog veznjaka zainteresovani su Al-Nassr i Neom.

Al-Jaber ima još jednu sezonu ugovora s bosanskim klubom (do 31. maja 2026. godine).

Isti izvori objasnili su da vrijednost Al-Jaberovog transfera iznosi otprilike 10 miliona saudijskih rijala (oko 4,6 miliona KM) kao udio za bosanski klub, dok će igračeva godišnja plaća tokom četiri godine dosegnuti otprilike 20 miliona saudijskih rijala (nešto više od devet miliona KM).

Al- Nassr je nakon 29 kola na trećoj poziciji prvenstva Saudijske Arabije sa 60 bodova. Dva manje od drugoplasiranog Al-Hilala i osam manje od prvaka Al-Ittihada.

Neom je nedavno osigurao plasman u Saudijsku profesionalnu fudbalsku ligu za sezonu 2026. nakon što je bio prvi u Saudijskoj prvoj diviziji.

Al-Jaber je ove sezone odigrao 27 utakmica za Želju u Premijer ligi Bosne i Hercegovine. Postigao je dva gola i tri asistencije.  

0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.