18.05.2025 19:46
0
Statistika sve govori: Svako bi se stidio da "odsudi" ono što je danas odsudio Halkić
FOTO: Sport1
Fudbaleri Veleža i Sarajeva remizirali su rezultatom 2:2 u susretu 31. kola WWin lige BiH.

Utakmicu je apsolutno pokvario sudija Haris Halkić nevjerovatnim odlukama. Od prve minute nije imao ujednačen kriterij, a on je postajao samo gori kako je vrijeme odmicalo.

Statistika utakmice mnogo toga govori. Halkić je dosudio samo četiri prekršaja fudbalera Veleža za cijeli meč i čak 22 faula fudbalera Sarajeva.

Pored toga, dodijelio je gostima čak devet žutih i dva crvena kartona, dok domaće nije kažnjavao na taj način, piše Sport1.

0
SPORT
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.