25.02.2025 10:57
0
Adis Bećiragić poslao sjajnu poruku nakon tijesnog poraza u Francuskoj
Košarkaška reprezentacija BiH sinoć je tijesno poražena u Orleansu od Francuske (76:74).

Iako oslabljena, BiH je skoro cijelim tokom susreta imala vodstvo, a poražena je šutem Okaba sa zvukom sirene.

Nakon utakmice govorio je selektor BiH Adis Bećiragić.

“Čestitam protivniku, odlična je utakmica bila. Kontrolisali smo skoro cijelu utakmicu, ali nismo računali da ćemo promašiti šest slobodnih bacanja više nego oni” – rekao je Bećiragić.

BiH je u Francusku doputovala bez Džanana Muse i Edina Atića. Od ranije nije bilo Amara Gegića i Sanija Čampare, a tokom utakmice povrijedili su se Xavier Castenada i Ajdin Penava.

“Mi moramo igrati čvrsto, požrtvovano i brzo, bez obzira ko nam se nalazi u rosteru. Smatram da nije do rostera, nego do igrača koji igraju. Možete nekada imati i 10 NBA igrača, pa igrati lošije”.

0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.