29.05.2025 13:17
0
Marko Bojković kaže da mu je radio Face ID: "Sve je okej. Nisam čak ni imao potres mozga"
Marko Bojković prvi put se oglasio na svom Instagram profilu nakon što je doživio težak poraz od Miloša Janičića na eventu FNC 23 u Beogradu.

Podsjećamo da ga je Janičić teško pretukao pa je borba završena prekidom u drugoj rundi.

To je bio prvi poraz u profesionalnoj karijeri za mladog Bojkovića koji se smatra najvećom zvijezdom FNC-a.

Mnoge njegove fanove je zabrinulo stanje Bojkovića jer mu je lice bilo neprepoznatljivo. Oni drugi su ga prozivali da mu mobitel neće prepoznati Face ID zbog stanja lica.

Ipak, Bojković tvrdi da mu je Face ID radio, a imao je i poruku o nastavku svoje karijere.

Bojković je na storyju napisao: “Sve je okej, za sve koji brinu i pitaju. Nisam imao čak ni potres mozga. Sa treninzima sam već počeo. Face ID je radio”.

0
SPORT
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.