Studenti ne vjeruju Vučiću: Smatraju da zdravstveni problemi nisu razlog brzog povratka
Srbijanski predsjednik Aleksandar Vučić je, nakon zdravstvenih problema sa kojima se suočio, odlučio da prekine posjetu SAD-u i vrati se u Srbiju.
Kako javljaju srbijanski mediji, u toku boravka u SAD-u mu je iznenada pozlilo, a poslije medicinskog pregleda odlučio je da se vrati u Srbiju.
Međutim studenti beogradskog Elektrotehničkog fakulteta ne vjeruju u ovu verziju priče. Sudeći prema njihovoj objavi na društvenoj mreži X puno su bliže teoriji po kojoj se Vučić vraća kući jer se niko od viših američkih zvaničnika nije htio sa njim sastati.
- Razlog zašto se Vučić vratio iz Amerike tako naprasno je zato što niko nije htio da se sastane sa njime. Provjerena informacija, objavio je korisnik ove društvene mreže Nenad Milanović, a prenijeli su i studenti ETF-a na svom profilu.
Inače, kako javljaju srbijanski mediji, zbog zdravstvenih problema Vučić je morao otkazati posjetu najvažnijim dešavanjima zbog kojih je i otišao u SAD.