22.09.2025 19:31
0
Sastala se "stara raja": Orban u Budimpešti primio Dodika i Cvijanović, iza njih zastave BiH i entiteta RS
Bivši predsjednik RS-a, negator genocida u Srebrenici i osuđenik pred Sudom BiH, Milorad Dodik, i član Predsjedništva BiH, Željka Cvijanović, sastali su se sa premijerom Mađarske, kontroverznim Viktorom Orbanom, u Budimpešti.

Dodik je juče najavio put u Mađarsku, kao i da će krajem mjeseca, 29. septembra, ići u Rusiju na forum u Sočiju, gdje je glavni govornik ruski predsjednik Vladimir Putin.

Dodik je prethodno boravio u posjeti Mađarskoj 4. septembra kada se sastao sa mađarskim ministrom vanjskih poslova i trgovine Peterom Sijartom.

(SM)

0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.