23.04.2025 20:51
1
SIPA: Pokušali smo ali smo spriječeni
FOTO: N1
Nakon što je mnogo medija objavilo da je SIPA "opkolila" zgradu u Istočnom Sarajevu u kojoj je Milorad Dodik ispostavilo se da ta informacija nije tačna.

“Mogu potvrditi da su pripadnici SIPA bili u Admin centru Vlade Republike Srpske u Istočnom Sarajevu, vezano za postupanje po naredbi Suda BiH u vezi sa neizvršavanjem odluke Ustavnog Suda BiH. Pokušali smo realizovali naredbu ali su pripadnici sipa spriječeni od strane MUP-a RS” kazala je za N1,  Jelena Miovčić, glasnogovornica SIPA-e.

 

Prema informacijama sa terena inspektori SIPA-e pokušali su uručiti nalog Miloradu Dodiku ali nakon verbalnog duela sa priadnicima MUP-a RS nisu uspjeli to da učine te su se udaljili sa mjesta događaja.

 

1
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.