23.10.2025 17:27
2
"Ide Faćko" - Šta se dešavalo ispred Tužilaštva KS: Dio građana podržao Amira Pašića
FOTO: n1
Amir Pašić Faćo danas je sproveden u prostorije Tužilaštva KS nakon što je sinoć na području Hercegovine uhapšen zbog prijetnji novinarki Stava Rabiji Arifović.

Nekoliko građana, očigledno Pašićevih simpatizera, okupilo se ispred zgrade Tužilaštva KS te su mu, u momentu dok je sprovođen u zgradu, pružili podršku.

"Faćo legendo", "Ljubimo te", riječi su podrške koji su izgovarali okupljeni građani. 

To je čuo i Pašić koji im je dobacio "Ide Faćko", nakon čega je sproveden u prostorije Tužilaštva KS.



- Amir Pašić koji se sumnjiči za krivično djelo psihičko nasilje putem informaciono-komunikacijske tehnologije, predat je u nadležnost Tužilaštva KS. Bit će zadržan 24 sata i nakon što ga ispita postupajući tužilac odlučit će o daljim mjerama prema osumnjičenom, saopćeno je iz Tužilaštva KS.

 

2
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.