09.03.2025 19:09
0
"Macline" više nije sarajevska firma: Ko je kompanija iz Beograda koja je preuzela vlasništvo?
Preduzeće za proizvodnju i trgovinu “Tehnomanija” d.o.o. Beograd preuzelo je vlasništvo nad sarajevskom firmom Macline.

Macline je ovlašteni prodavač i serviser Apple uređaja u Bosni i Hercegovini. Raniji vlasnici kompanije su bili Maglen Stipčević i Ognjen Cahun.

Macline je u 2023. godini, posljednjoj za koju postoje zvanični podacima, imao prihode od oko šest miliona KM, piše BiznisInfo.ba.

Tehnomanija je lider na tržištu Srbije u oblasti trgovine na malo, električnim i elektronskim uređajima za domaćinstvo.

 
"Macline"
0
EKONOMIJA
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.