07.02.2025 18:32
0
Semir-ef. Jahić, imam iz Donje Jablanice: Davno sam govorio da je nama adresa Sarajevo
- Naravno da podržavam proteste. Uvijek sam uz svoje džematlije i uz svoje komšije - kaže za "Avaz“, Semir ef. Jahić, imam u Donjoj Jablanici, prenosi danas Avaz.

Govori za Avaz i da je davno govorio kako je "njihova adresa Vlada Federacije BiH i Sarajevo“.

- Međutim, imali smo i loš odziv svojih komšija iz same Jablanice, da ne kažem drugih mjesta i gradova kada smo održavali mirne proteste. 

Međutim, nama stvarno adresa ne može biti lokalni nivo, koji na kraju krajeva, ne može ništa uraditi. I, davno je trebalo organizovati protest u Sarajevu. Iako debelo kasnimo, jer vidimo kako to u Srbiji "diše“, konačno je došao red i na to da se protest održi u Sarajevu - govori za "Avaz“ ef. Jahić.

Podsjetimo, u ponedjeljak, 10. februara u Sarajevu ispred zgrade Parlamenta BiH studenti dolaze na masovne proteste zbog tragedije u Jablanici u jesen prošle godine kada je u noći sa 3. na 4. oktobar samo u Donjoj Jablanici poginulo 19 ljudi.

(Sead M.)

0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.