26.03.2025 21:49
0
Beograd u šoku: Pronađeno tijelo poznatog košarkaša
Slučajni prolaznik u Beogradu je pronašao beživotno tijelo i odmah alarmirao policiju, koja je ubrzo otkrila da se radi o poznatom košarkašu Vladimiru Mašuloviću, koji je nosio dres Crvene zvezde.

Tijelo nesretnog košarkaša prevezeno je na obdukciju, nakon čega će biti poznato više informacija o uzroku smrti, no zasad se zna kako na tijelu nema vidljivih ozljeda koje bi ukazivale na nasilnu smrt, piše Nova.rs.

Mašulović je rođen 1985. godine, igrao je na poziciji centra, a u mladim kategorijama slovio je za velikog talenta. Igrao je za mladu reprezentaciju Srbije do 16. godine, nastupao je i za Crvenu zvezdu, ali bez zapaženog učinka.

U susjedstvu je pak najvše ostao upamćen po tome što je s ocem Dragom skinuo i odnio koševe s Malog Kalemegdana, gdje su smješteni košarkaški tereni Crvene zvezde. Razlog? Zvezda mu je bila dužna 25 hiljada eura.

Da stvar bude gora, Mašulović je proživio porodičnu tragediju, njegovog oca je 2015. godine ubio susjed i porodični prijatelj.

Beograd
0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.