17.04.2025 16:28
0
Trumpova modrica izazvala zabrinutost i potaknula glasine o zdravlju
Američki predsjednik Donald Trump potaknuo je nove glasine o svom zdravlju. Viđen je s modricom na desnoj ruci, koju je navodno pokušao prekriti puderom.

Mnogi su ubrzo krenuli nagađati da je predsjednik na infuziji zbog zdravstvenih problema ili pak da je išao na krvne pretrage. Modrica je bila posebno vidljiva kad je Trump u utorak uručivao trofej mornaričkom timu američkog fudbala.

Međutim, sekretarka Bijele kuće Karoline Leavitt negirala je probleme sa zdravljem, rekavši da je Trump modricu dobio od - previše rukovanja.



"Stalno radi i rukuje se s ljudima. Predsjednik Trump je čovjek za ljude, dnevno se rukuje s više ljudi nego ikoji drugi predsjednik", izjavila je. Ovo pomalo neobično objašnjenje nije bilo dovoljno da ušutka glasine.

O svemu se oglasio i doktor Ola Otulana, govoreći da je modrica posljedica "površinske traume". "Ovo se može dogoditi od svakodnevnih stvari kao što su pritiskanje nadlanice o tvrdu površinu, opetovanog pritiska - primjerice oslanjanja na štap - ili čak od pretraga kao što je vađenje krvi", objasnio je Otulana za Daily Mail.

Ovo inače nije prvi put da je Trump viđen s modricom. Ista stvar mogla se vidjeti u oktobru prošle godine tokom njegove predsjedničke kampanje, što bi moglo ići u prilog ranijim tvrdnjama o rukovanju.

 
0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.